Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem:

 

1.       Poczty Polskiej – Paczka48 to usługa, dzięki której zamówienie zostanie dostarczone w ciągu dwóch dni roboczych od momentu nadania.

2.       Kurier – Pocztex – najszybsza z usług Poczty Polskiej. Przesyłkę dostarczy kurier bezpośrednio pod wskazany adres następnego dnia roboczego od momentu nadania. Odbiór w sobotę możliwy jest jedynie po zakupie dodatkowej usługi („doręczenie we wskazanym dniu”) – w tym przypadku prosimy o kontakt.

Istnieje także możliwość odbioru osobistego od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 oraz – po wcześniejszym umówieniu – w weekendy.

Zastrzegamy sobie 4 dni robocze na skompletowanie i nadanie przesyłki, choć zazwyczaj paczki nadawane są następnego dnia po otrzymaniu płatności.

Oferujemy następujące sposoby płatności:

PRZELEW TRADYCYJNY – opłaty za zamówienie wraz z kosztami wysyłki dokonujesz na nasze konto bankowe. Dane do przelewu znajdują się poniżej, znaleźć je można również w Regulaminie. Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu należności na koncie, zazwyczaj odbywa się to następnego dnia choć może potrwać nawet kilka dni (na przykład w przypadku wpłaty na poczcie). W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

Numer konta bankowego: 21 1240 1545 1111 0000 1166 6233

PRZELEW ELEKTRONICZNY – szybki przelew realizowany przez firmę xxx. Po zaksięgowaniu płatności przechodzimy do realizacji zamówienia.

GOTÓWKA – przy odbiorze osobistym (od poniedziałku do piątku) istnieje możliwość płatności gotówką.

Do wszystkich zamówień dołączany jest paragon, na życzenie wystawiamy fakturę VAT.