Visual Storytelling | Natural Storytelling

30,00 zł
Brutto Dostawa nie wliczona Wysyłka: 1 do 3 tygodni

Dwa eseje poświęcone sztuce filmowej:

Natural Storytelling autorstwa Jana Wagnera

Visual Storytelling autorstwa Mitko Panova

Ilość

    Dostępność:  Oczekiwanie na dostawę

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • Polityka zwrotów Polityka zwrotów
Publikacja Storytelling  pod red. Andrzeja Mellina to dwustronny, angielskojęzyczny skrypt dla studentów szkół filmowych. Publikacja łączy w sobie wiedzę z dziedziny scenariopisarstwa (Jan Wagner, Natural Storytelling) i reżyserii (Mitko Panov, Visual storytelling). Wiedzę, która jest spojrzeniem praktyków (reżyserów filmowych) na specyfikę materii obrazu filmowego, m.in. pod kątem jego związków z myśleniem zanurzonym w kodach literatury, która choćby jako tekst scenariusza czy scenopisu, stanowi punkt wyjścia do realizacji filmu.
Autorami publikacji są absolwenci Wydziału Reżyserii Filmowej PWSFTviT, obecnie także wykładowcy zagranicznych szkół filmowych. Skrypt stanowi jeden z niewielu przykładów publikacji łączących w sobie wiedzę teoretyczną ze spojrzeniem praktycznym na obraz filmowy.
Książka w języku angielskim.

Opis

Autor
Mitko Panov, Jan Wagner
Język
angielski
Wydawca
PWSFTviT
Rok wydania
2014
Wydanie
I
ISBN
9788387870799
Liczba stron
136
Oprawa
miękka

Podobne produkty

(16 innych produktów w tej samej kategorii)

Kręcone siekierą. 9 seansów...

32,00 zł

„Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego” to nie jest typowa biografia, ani wywiad-rzeka, ani hołd składany twórcy. To opowieści aktorów i członków ekip filmowych Smarzowskiego – historie z planów, z życia, anegdoty, relacje z przypadkowych spotkań, które przerodziły się w wieloletnie przyjaźnie, spostrzeżenia, które zbliżają nas do świata reżysera i rozwikłania zagadki, kim jest Wojtek Smarzowski i dlaczego kreuje w swoich filmach tak odpychającą i przerażającą rzeczywistość, a bohaterów doprowadza do granic człowieczeństwa, jakby hołdował zasadzie, że „nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej”. W książce nie brakuje też głosu samego reżysera, ale stoi on w tle za swoimi współpracownikami, ludźmi, którzy znają go najlepiej. Nie jest to więc książka mająca jednego bohatera.

Inne spojrzenie....

Nasza poprzednia cena 43,00 zł 10,00 zł

Inne spojrzenie. Wyobrażenia historii w filmach Wojciecha Jerzego Hasa, Jana Jakuba Kolskiego, Filipa Bajona i Anny Jadowskiej - studium przypadków

Seria: Filmo!znawcy