Visual Storytelling | Natural Storytelling

30,00 zł
Brutto Dostawa nie wliczona Wysyłka: 1 do 3 dni

Dwa eseje poświęcone sztuce filmowej:

Natural Storytelling autorstwa Jana Wagnera

Visual Storytelling autorstwa Mitko Panova

Ilość

    Dostępność:  dostępny
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • Polityka zwrotów Polityka zwrotów
Publikacja Storytelling  pod red. Andrzeja Mellina to dwustronny, angielskojęzyczny skrypt dla studentów szkół filmowych. Publikacja łączy w sobie wiedzę z dziedziny scenariopisarstwa (Jan Wagner, Natural Storytelling) i reżyserii (Mitko Panov, Visual storytelling). Wiedzę, która jest spojrzeniem praktyków (reżyserów filmowych) na specyfikę materii obrazu filmowego, m.in. pod kątem jego związków z myśleniem zanurzonym w kodach literatury, która choćby jako tekst scenariusza czy scenopisu, stanowi punkt wyjścia do realizacji filmu.
Autorami publikacji są absolwenci Wydziału Reżyserii Filmowej PWSFTviT, obecnie także wykładowcy zagranicznych szkół filmowych. Skrypt stanowi jeden z niewielu przykładów publikacji łączących w sobie wiedzę teoretyczną ze spojrzeniem praktycznym na obraz filmowy.
Książka w języku angielskim.

Opis

Autor
Mitko Panov, Jan Wagner
Język
angielski
Wydawca
PWSFTviT
Rok wydania
2014
Wydanie
I
ISBN
9788387870799
Liczba stron
136
Oprawa
miękka

Podobne produkty

(16 innych produktów w tej samej kategorii)

Żurek. Między wierszami...

Nasza poprzednia cena 39,00 zł 5,00 zł

Publikacja łączy w sobie opis pracy nad scenariuszem, tekst opowiadania na podstawie, którego powstał scenariusz – w tym wypadku to krótkie opowiadanie Olgi Tokarczuk Żurek z tomu Gra na wielu bębenkach (2001) – pełen tekst scenariusza oraz film.