Grafika / Elżbieta Dul-Ledwosińska, Mirosław Ledwosiński, Sławomir Iwański

25,00 zł
Brutto Dostawa nie wliczona Wysyłka: 1 do 3 dni
Ilość

    Dostępność: 
  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • Polityka zwrotów Polityka zwrotów
Elżbieta Dul-Ledwosińska absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi, profesor nadzwyczajny Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (prowadzi pracownię grafiki warsztatowej na Wydziale Artystycznym). Uprawia grafikę warsztatową (druk wklęsły, druk wypukły – przede wszystkim linoryt, grafika cyfrowa). Realizuje wystawy indywidualne, uczestniczy w wystawach zbiorowych w kraju i za granicą.
Mirosław Ledwosiński – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi, profesor Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (pracuje na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej, zajmując się zagadnieniami kompozycji plastycznej w przestrzeni i w kadrze oraz rozwojem form wizualnych). Uprawia grafikę warsztatową (drzeworyt, linoryt i także grafikę cyfrową). Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.
Sławomir Iwański –  absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi, do 2017 profesor macierzystej uczelni (obecnie Akademia Sztuk Pięknych, prowadził Pracownię Projektowania Grafiki Przestrzennej i Plakatu nadal profesor Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (prowadzi Pracownię Plastyki Obrazu Filmowego). Zajmuje się projektowaniem graficznym (plakat, identyfikacja wizualna, opracowania graficzne książek i katalogów) i grafiką warsztatową. Wielokrotnie nagradzany za swoje prace, prezentował je na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych (ogólnopolskich i międzynarodowych).

Opis

Autor
Elżbieta Dul-Ledwosińska, Mirosław Ledwosiński, Sławomir Iwański
Wydawca
PWSFTviT, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Rok wydania
2021
ISBN
978 83 65501 89 9, 978 83 7405 688 5
Oprawa
twarda
Projekt graficzny
Sławomir Iwański

Podobne produkty

(16 innych produktów w tej samej kategorii)

Co Pan widzi? Różewicz...

50,00 zł

Wydawcy: Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

 

Publikacja współfinansowana z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego